لطفا تمامی موارد را با دقت مطالعه نمائید:
شرایط ارسال و تحویل کالا:

مشتری گرامی؛ ثبت سفارش در روز های جمعه و تعطیل رسمی در اولین روز کاری بعد ثبت و پیگیری خواهد شد.

ارسال با پست: در صورتی که سفارش شما در روز کاری قبل از ساعت 12:00 ظهر به صورت تلفنی و یا اینترنتی ثبت شده باشد استومی طب سفارشات را در همان روز به اداره پست تحویل می دهد.

در صورتی که سفارشات بعد از ساعت 12:00 ظهر ثبت شوند ارسال سفارش به روز بعد موکول می گردد.

ارسال هوایی: در صورتی که ثبت سفارش به صورت تلفنی یا اینترنتی در روزهای کاری قبل از ساعت 15:00 ثبت گردد (روزهای شنبه تا چهارشنبه)، سفارشات شما در همان روز تحویل باربری هوایی خواهد شد.

درصورتی که سفارش شما در روز پنج شنبه قبل از ساعت 12:00 ثبت گردد، سفارشات در همان روز تحویل باربری هوایی خواهد شد اما توزیع در اولین روز کاری بعد توسط باربری هوایی انجام خواهد شد.

 • تمامی محصولات و کالاهای موجود در فروشگاه استومی طب، دارای مجوزهای قانونی از مراجع مربوطه است. فعالیت‌های فروشگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی است. تمامی محتویات فروشگاه اعم از توضیحات در مورد محصولات، مقالات، نظرات و مقایسه‌های بین محصولات برای استفاده غیرتجاری مخاطبان در وب‌سایت فروشگاه قرارگرفته است. استفاده آن‌ها برای موارد غیرتجاری تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است. هرگونه استفاده انتفاعی از این موارد، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 • تمامی اطلاعات درباره محصولات و کالاها از منابع معتبر و شرکت‌های سازنده گرفته‌شده است.
 • تمامی محصولات ارائه‌شده در فروشگاه تضمین‌شده می‌باشند و محصول جعلی و فاقد اعتبار به‌هیچ‌وجه ارائه نخواهد شد.
 • قیمت محصولات موجود در فروشگاه، کارشناسی شده است و مسئولین فروش همیشه قیمت‌ها را با قیمت‌های موجود بازار مطابقت می‌دهند و قیمت‌ها بروزرسانی می کنند.
 • خریداران محترم توجه نمایند که در صورت خرید، اگر کالای مورد نظر دچار مشکل فنی بود استومی طب هیچ مسئولیتی در قبال تعویض آن ندارد و باید به گارانتی مورد نظر مراجعه نماید.
 • قبل از تکمیل فرآیند سفارش و تائید آن توسط مشتری، پیش فاکتورنهایی به او نشان داده می‌شود.
 • پس از نهایی شدن خرید، کارشناسان فروش استومی طب جهت نهایی شدن خرید و هماهنگی‌های لازم برای ارسال محصول با خریدار تماس می‌گیرند.
 • ممکن است برخی از قیمت های محصولات آپدیت نشده باشد لذا قیمت نهایی زمان ارسال تعیین می شود و به مشتری اعلام میگردد.
 • استفاده صحیح یا ناصحیح از محصولات ارائه شده در استومی طب بر عهده بیمار و یا درمانگر بوده و مسئولیتی در خصوص استفاده نادرست و یا انتخاب نادرست محصول متوجه استومی طب نمی باشد.
 • عضویت در فروشگاه استومی طب رایگان است. استومی طب خود را موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می‌داند و به‌هیچ‌وجه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصی، سابقه سفارشات و … را منتشر نخواهد کرد. کلیه این اطلاعات به‌صورت محرمانه محافظت خواهند شد. از اطلاعات تنها برای ارسال سفارشات خریدار استفاده خواهد شد. هیچ‌گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس افراد نخواهد شد و صرفاً برای اطلاع‌رسانی یا نظرسنجی‌ها، از شماره تماس استفاده خواهد شد تا بازارطب بتواند به نحو احسن با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و نیاز آن‌ها را بهتر بشناسد.
 • استومی طب در صورت درخواست بیمار به جهت معرفی درمانگر زخم، تنها معرف درمانگران زخم به بیماران بوده و هیچگونه مسئولیتی در خصوص کیفیت و کمیت کار درمانگران زخم نخواهد داشت.
  بهبودی و یا عدم بهبودی بیماران و عدم موفقیت درمانگر در بهبودی زخم بیمار از حیطه وظایف و مسئولیت استومی طب خارج بوده و برعهده خود درمانگر و یا پزشک می باشد.
 • خریدار محترم باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، دقت کند تا اطلاعات صحیح و کامل را در فرم سفارش وارد کند. بدیهی است پیگیری و تحویل کالا در صورت ورود اطلاعات ناقص یا اشتباه امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • در صورتی که محصول خریداری شده توسط مشتری، به هر دلیلی عودت داده شود، 30% از مبلغ محصول خریداری شده کسر گردیده و پس از عودت محصول خریداری شده توسط مشتری به فروشگاه و بعد از 5 روز کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.

تبصره: تنها در صورتی که محصول خریداری شده دچار ایراد، خرابی و یا مشکلی باشد و پس از تایید بخش فنی و فروش، پس گرفته خواهد شد.

 • ممکن است برخی از کالاها در این فروشگاه اینترنتی به صورت “ موجودی: در انبار” اعلام شده باشد، اما احتمال دارد در انبار موجود نباشد، لذا فروشگاه استومی طب هیچ مسئولیتی بابت عدم موجودی ندارد. لذا در صورت خرید کالا مذکور مبلغ پرداختی مشتری بین 24 ساعت تا 48 ساعت بعد به حساب خریدار واریز می گردد.
 • تجهیزات پزشکی غیر خانگی تنها به بیمارستانها و مراکز درمانی فروخته می شود.
 • فروش تجهیزات بیمارستانی به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی انجام میشود.